odkryjemy Twój talent!
rysunek malarstwo kreatywność zadania specjalistyczne modelowanie
GRUPY
ZAMIAST MASOWO „PRODUKOWAĆ” RYSOWNIKÓW, ROZWIJAMY INDYWIDUALIZM I ORYGINALNOŚĆ KAŻDEGO Z OSOBNA.
NASZA AUTORSKA METODA NAUCZANIA DOPASOWANA JEST DO POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI KAŻDEGO UCZNIA.

GRUPY

Ogromną zaletą naszej szkoły są małe, kilkuosobowe grupy. Umożliwiają one poświęcenie każdemu uczniowi dużej ilości czasu. Zamiast masowo „produkować” rysowników, rozwijamy indywidualizm i oryginalność każdego z osobna. Nasza autorska metoda nauczania dopasowana jest do poziomu umiejętności każdego ucznia.

Grupa architektura / asp / arch. krajobrazu / liceum i gimnazjum plastyczne

Dokładnie wiemy jak najlepiej przygotować się do egzaminów wstępnych. Sami je przechodziliśmy a przy naszej pomocy do wymarzonej szkoły dostały się dziesiątki osób.
Poza rysunkiem przygotowujemy do egzaminów specjalistycznych na ASP i inne uczelnie.

Na zajęciach co tydzień pracujemy nad nowym tematem (rysunek z wyobraźni, martwa natura lub pozująca postać). Pracujemy nad kompozycją, geometrią, perspektywą, światłocieniem oraz innymi elementami niezbędnymi do tworzenia rysunków na wysokim poziomie.

Grupy w szkole rysunku

Istotnym elementem nauczania jest omówienie powstałych prac na końcu każdych zajęć. Mówimy co jest dobre a co można jeszcze poprawić. Dzięki temu nasi podopieczni uczą się od siebie nawzajem. Prace oceniamy a zdobyte punkty liczą się w rankingu, który motywuje do rywalizacji i zwiększenia wysiłków w pracy nad kolejnym rysunkiem. W ten sposób zdecydowanie zwiększamy efektywność nauczania. Pojedyncze zajęcia trwają 4 godziny.

Grupa hobby

Tu panuje większa dowolność względem trybu i formy zajęć. Nie przygotowujemy się do żadnego egzaminu więc mamy czas na eksperymenty, testowanie różnych technik (ołowek, kredki, flamastry, farby i inne) oraz szeroko pojętą zabawę artystyczną. Dzięki temu uczeń może zgłębiać tematy najbardziej go pasjonujące. Każdy robi to co najbardziej lubi a my pomagamy mu znaleźć najlepszą drogę w rozwoju talentu.

Malunki w szkole rysunku

Grupa dla najmłodszych

Przeznaczona specjalnie dla dzieci w wieku 7-12 lat. Na niej rysujemy, malujemy, kleimy, rzeźbimy, sprawdzamy właściwości materiałów, poznajemy historię sztuki oraz rozwijamy zdolności pracy indywidualnej jak i grupowej. Pojedynczych zajęcia trwają 2,5 godziny. Jest to optymalny czas, w którym dzieci się nie nudzą i chętnie uczestniczą w działaniu. Program ułożyliśmy po konsultacji z psychologiem dziecięcym co upewnia nas w przekonaniu, że dzieciaki będą się dobrze bawić i rozwijać.

Zajęcia dla dzieci

Terminy zajęć:

grupa architektura / asp / arch. krajobrazu / liceum i gimnazjum plastyczne

grupa hobby

sobota
10.00-14.00
otwarta, można zapisać się już teraz
sobota
14.30-18.30
zostanie otwarta gdy zgłosi się odpowiednia liczba osób
niedziela
10:00-14:00
otwarta, można zapisać się już teraz

grupa dla najmłodszych

niedziela
10.00-12.30
otwarta, można zapisać się już teraz

Liczba miejsc w grupach ograniczona. Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia próbne :).