odkryjemy Twój talent!
rysunek malarstwo kreatywność zadania specjalistyczne modelowanie
O NAS I SZKOLE
NASZA AUTORSKA METODA NAUCZANIA DOPASOWANA JEST DO POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI KAŻDEGO UCZNIA.

O NAS I SZKOLE

Naszą przygodę z nauczaniem zaczęliśmy dekadę temu, jeszcze w liceum. To wtedy udzielaliśmy pierwszych prywatnych lekcji rysunku i czynnie budowaliśmy grupę szkolnego koła artystycznego. Rysunek, malarstwo i rzeźba to nasza codzienność. Nikt z nas wtedy jeszcze nie myślał na poważnie o prowadzeniu własnej szkoły ale teraz wiemy, że tamte doświadczenia dziś mocno procentują i pozwalają nam łatwo znaleźć wspólny język z naszymi podopiecznymi.

Zajecia w szkole rysunku

Jesteśmy ludźmi z pasją do tworzenia. Rozwijanie talentów daje nam ogromną radość i satysfakcję. Jednocześnie sami wiele uczymy się od naszych studentów i razem odkrywamy kolejne poziomy kreatywności.
Zdobywaliśmy wiedzę na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz na Akademii Sztuk Pięknych. Nasze zainteresowania to nie tylko architektura ale również design, fotografia, sztuka, nowe technologie. Takie połączenie to wybuchowa mieszkanka, dzięki której nauczymy Cię tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Janek w szkole rysunku

Od 2012r. prowadzimy autorską pracownię projektową. Sami jesteśmy praktykującymi architektami, architektami wnętrz, grafikami 2D i 3D, projektujemy formy przemysłowe i biżuterię. W odróżnieniu od dużych wrocławskich szkół, mocno stawiamy na wypracowywanie indywidualnego stylu tworzenia. Naszą misją nie jest wypuszczanie co roku 40 osób rysujących dobrze ale dokładnie tak samo, nudno i powtarzalnie. Z nami Twoje prace staną się nie "tylko" dobre, będą miały "to coś" co wyróżni Cię z tłumu. Pracujemy w kameralnych kilkuosobowych grupach. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci nasze pełne zaangażowanie i pomoc w każdym momencie.

Ola w szkole rysunku

Ale rysunek to nie wszystko. Jednocześnie przygotowujemy naszych uczniów do studiów i wejścia na rynek pracy. Uczymy nie tylko teorii ale również przekazujemy wiedzę praktyczną, którą sami zdobywamy na co dzień.

Każdy ma talent ale często potrzebuje pomocy by go odkryć. My to robimy - odkrywamy, doskonalimy i pozwalamy talentom w pełni rozkwitnąć. Przyjdź się na pierwsze darmowe zajęcia już w najbliższy weekend i zobacz jakie to proste :)